TAKÝTO BOL NÁŠ ROK 2023 - Gatto Matto
Návrat na články
Rodinný koncept inšpirovaný Talianskom

TAKÝTO BOL NÁŠ ROK 2023

Bar
Kuchyňa
Ľudia
Náš príbeh
18. 01. 2024

Nové tváre, niekoľko špeciálov šéfkuchára, podpisové produkty, ktoré lámali rekordy, ale aj odvážne výzvy. Na moment sme odložili zástery a zaspomínali na celý rok 2023. Toľko sa toho udialo! Ohliadnite sa spolu s nami.

V uplynulom roku sme privítali 271 535 hostí. Boli sme pri vašich dôležitých životných okamihoch, narodeninách, oslavách, stretnutiach s rodinou či priateľmi. Vážime si vašu priazeň a tešíme sa na ďalšie spoločné chvíle.

Na Ventúrskej padol rekord. Pizza sa tu roztočila celkom 172 x za deň. Aj vy ste si obľúbili spojenie chrumkavých okrajov a krémového Fior di latte? Niet divu!

Užili sme si spolu celkom 3 Campari event-y. Letné večery na nádvorí Panskej osviežil DJ a miešané drinky. Niečo sa chystá aj tento rok. Sledujte nás a buďte v centre diania.

Na naše tradičné tiramisu sa zomlelo neuveriteľných 84 kg kávy. Tiež ste mu podľahli?

Šéfkuchári uviedli spolu 22 sezónnych špeciálov. Pozostávajú vždy z piatich chodov, ktorým dominuje čerstvosť a sezónnosť.

Vyrobili sme 12,65 ton domácich cestovín. Naše kuchárky dennodenne pracujú na tom, aby ste si ich mohli vychutnať vždy čerstvé a poctivé.

V našej Gatto Matto Family sme privítali 25 nových tvárí. Všetci zapadli a stali sa našou neoddeliteľnou súčasťou. Kto chce, zástera sa vždy nájde.

Šoféri najazdili počas donášky v Rusovciach a okolí neuveriteľných 41 200 km. Aj v tomto roku im prajeme veľa šťastných kilometrov do chutného cieľa.

Odporúčané články